شیرخشک ویژه بر پایه سویا

بیومیل سوی یک فرمول کامل برای کودکان بر پایه پروتئین سویا است که در موارد حساسیت به پروتئین شیر مادر یا پروتئین شیر گاو کاربرد دارد. از آنجایی که این محصول فاقد لاکتوز است در موارد بیماری گالاکتوزمی یا ابتلا به عدم تحمل لاکتوز (نقص ثانویه لاکتاز یا فاز بهبودی اسهال و ...) نیز توصیه می گردد.

بیومیل سوی برای نوزادان از بدو تولد و همچنین کودکان در حال رشد و بزرگسالانی که نیاز به رژیم عاری از لبنیات دارند مناسب است. در مواردی که مادران شیرده بخاطر حساسیت نوزاد نسبت به پروتئین شیر از مصرف لبنیات منع شده اند بیومیل سوی جایگزین بسیار عالی است. بدین وسیله مادر به جای مصرف شیر و لبنیات می تواند نیازهای تغذیه ای روزانه خود را با خوردن دو لیوان بیومیل سوی برآورده نماید. پروتئین این محصول از ایزولاسیون پروتئین خالص سویای طبیعی حاصل شده و حاوی ال متیونین به میزان کافی می باشد تا دقیقاً از پروفایل اسیدهای آمینه شیر مادر تبعیت کند.

علیرغم اینکه در فرمولاسیون این محصول از ساکارز و شیرین کننده ها استفاده نشده اما طعم و بوی مطلوب بیومیل سوی موجب پذیرش بهتر نوزادان نسبت به محصولات مشابه در بازار شده است.

  • حاوی اسیدهای چرب AA و DHA با مقادیر بالا جهت تقویت ضریب هـوشی و قدرت حل مسـئله شیرخوار در آینده و تکامل بهتر سلول های شبکیه چشـم مطـابق با تـوصیه EFSA (موسـسه امـنیت غذایی اروپا)
  • این محصول غنی از امگا 6 و امگا 3 با نسبت مطلوب می باشد که استفاده از آن ، محافظت در برابر فرآیندهای التهابی و حفظ سلامت پوست و تسهیل ترمیم زخم ها را به دنبال دارد.
  • این محصول فاقد گلوتن می باشد ، لذا بیماران سلیاکی نیز می توانند از این محصول استفاده نمایند.
  • این محـصول حـاوی پروتئـین سـویا تـراریخته نمی باشد.(GMO Free)
  • این محصول دارای گواهینامه حلال می باشد.