شرکت فاسکا بلژیک تولید کننده شیرخشک و محصولات تغذیه ای

  • فاسکا در یک نگاه

FASSKA در سـال 1981 توسط یک دارو ساز تاسیس شده است این شرکت به منظور رشد علمی خود با گروهی از دانشـمندان از جـمله متـخصصین رژیم غذایی و  تغـذیه اطفال همکاری داشته ، با مشارکت دانشگاه ها و انجام تحقیقات علمی همواره سطح دانش خود را ارتقاء داده است.
هم اکنون محصولات تغذیه ای FASSKA به صورت انحصاری از طریق شبکه های منطقه ای در بیش از 30 کشور جهان توزیع می شود.
FASSKA به طور مستمر در تلاش است تا ویژگی تغذیۀ هوشمندانه را در محصولات خود بالا برده، با نوآوری و خلاقیت در فرمولاسیون ، محصولات خود را در عالی ترین سطح کیفیت و مطابق با نیازهای تغذیه ای تولید نماید.

  • تامین کنندگان بلژیکی

سابقۀ دیرین FASSKA این امکان را فراهم نموده که با بهره گیری از یک مجموعۀ تولید و جمع آوری شیر که 37 %  از کل تولید شیر در کشور بلژیک را در اختیار دارد ، شیرخشک نوزاد و سایر محصولات تغذیه ای را تولید نماید.
امکانات و تجهیزات تولید ما (هم در بلژیک و مهمتر از آن در فرانسه) در سطح بالایی از تکنولوژی بوده و کیفیت این دستگاه ها از جمله برج خشک کن چند مرحله ای (MSD) ، خطوط بسته بندی قوطی و جعبه، دارای استاندارد بین المللی IFSمی باشد.

  • تامین کنندگان فرانسوی

در سال 2011 شرکت FASSKA همکاری صنعتی مهم خود را با یک شرکت برجسته فرانسوی در صنعت لبنیات به ویژه در زمینه تولید شیر خشک نوزاد آغاز کرد و با سرمایه گذاری در این شرکت درجهت افزایش و ارتقاء امکانات تولیدی آن مشارکت نمود. این ساختار مشترک صنعتی انحصاراً به تولید شیرخشک نوزاد اختصاص داشته و هم اکنون پایگاه اصلی تولید ما می باشد.